Video

Filmuję, niezależnie czy przekładając na ruchomy obraz przeżycia z podróży, czy tworząc komercyjne realizacje dla Klientów, z ogromnej pasji. To właśnie tworzenie realizacji video daje mi największą satysfakcję w codziennej pracy. Chętnie podejmuję się produkcji spotów reklamowych, klipów promocyjnych, czy relacji z wydarzeń.

Podróże i filmowanie to moje dwie największe pasje. Każdego roku przemierzam wiele kilometrów z plecakiem pełnym sprzętu fotograficznego, zaczynając od europejskich plenerów, kończąc w Azji, czy Afryce. Na swoim koncie mam realizacje m.in. w Namibii, Kenii, Japonii, na Filipinach, czy w Maroko. Wliczając w to górskie wejścia na Toubkal i Kilimandżaro. Chętnie podejmę się nowych wyzwań.

Video-relacja z wydarzenia to zarówno świetna pamiątka, jak i doskonały materiał promocyjny. Chętnie pojawię się z kamerą na ważnym dla Ciebie lub firmy wydarzeniu i udokumentuję pełną relację w ciekawy i nowoczesny sposób.

Posiadam doświadczenie w tworzeniu spotów reklamowych dla firm i marek. Przygotuję materiał video, który zaprezentuje produkt i jego fizyczne atrybuty, lub przełożę na ruchomy obraz jego wartości emocjonalne i wizję marki – pomogę opowiedzieć Twoją historię.

Film z drona to świetny pomysł na pokazanie nieruchomości, obiektu turystycznego, czy regionu. Technika ta świetnie sprawdza się jako uzupełnienie tradycyjnego obrazu.

Praca na planie teledysku i przekładanie na ruchomy obraz wizji artysty to zaraz po podróżach moja ulubiona forma współpracy. W zależności od potrzeb, realizuję zlecenia operatorskie jak i zajmuję się późniejszym montażem. Zapraszam do kontaktu.

Z ogromną przyjemnością będę towarzyszył Ci w tym najważniejszym dniu w życiu i przygotuję film upamiętniający te piękne chwile.

Animacja jest świetną alternatywą do tradycyjnego filmu lub może być jego uzupełnieniem.