Fotografia

Pierwsze zdjęcie zrobiłem jeszcze jako nastolatek. Od tamtej pory nie rozstaję się z aparatem. Oprócz profesjonalnego sprzętu, zawsze noszę przy sobie aparat analogowy, który stanowi odskocznię od masowej fotografii i doskonale ćwiczy oko.

Zapraszam do współpracy w ramach fotografii eventowej, wizerunkowej, produktowej, czy podróżniczej.

Chętnie podejmę się stworzenia foto-relacji z wyprawy lub sfotografuję wskazane miejsce w Polsce lub na świecie. Posiadam duże doświadczenie w podróżowaniu ze sprzętem fotograficznym oraz w pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Na swoim koncie mam realizacje m.in. w Namibii, Kenii, Japonii, na Filipinach, czy w Maroko. Wliczając w to górskie wejścia na Toubkal i Kilimandżaro.

Islandia

Japonia

Wyspy Owcze

Kenia

Lofoty

Australia

Posiadam doświadczenie w realizacji sesji produktowych, w studio oraz w plenerze. Chętnie pomogę w promocji Twojego produktu, stworzeniu contentu na Media Społecznościowe, do katalogu, czy na stronę internetową.

Z ogromną przyjemnością będę towarzyszył Ci w tym najważniejszym dniu w życiu, przygotuję niebanalną sesję narzeczeńska oraz uchwycę najbardziej wzruszające momenty ze ślubu i wesela.

Posiadam doświadczenie w sesjach wnętrz: biur, mieszkań, przestrzeni użytkowych.

Razem z aparatem będę towarzyszył Ci w ważnych momentach dla Ciebie lub Twojej firmy. Przygotuję relację z wybranego wydarzenia, imprezy, eventu.

Posiadam doświadczenie w realizacji sesji żywieniowych, w studio oraz w lokalu. Chętnie pomogę w promocji Twoich potraw , stworzeniu contentu na Media Społecznościowe, do menu, czy na stronę internetową.